| Miruna122 a întrebat:

Care este locul unde va simtiti cel mai bine? Argumentati de ce! Dau funda la cea mai frumoasa argumentare

5 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Eu ma simt bine in natura,pentru ca e un loc frumos,ma joc cu prietenii afara, de aceea imi place, ca majoritatea lucrurilor le fac afaralaughingNumai bine!

| MaRyUkK a răspuns:

In casa. undeva singura sa ma pot gandi,sa'mi adun gandurile sa descopar noi chestii pe care pana acum nu le intelegeam sa deslusesc multe chestii, dar in acelasi timp sa fie si ceva. natural! langa geam. mereu invat langa geam, acolo natura ma ajuta sa deslusesc toate misterele paginilor.tonguefunda?

| Nolkyz a răspuns:

In pat laughing

| MissCochetEllyzabet a răspuns:

Eu ma simt bine cand is afara pentru ca am aer liber si curat si de aceea ma simt bine ca nu respir un are ne curat.Bafta!winking :*

| MissCochetEllyzabet a răspuns:

Eu ma simt bine afara in aerul liber si curat. De ce ma simt eu bine pentru ca respir aerul bun si liber si curat nu ca in casa sa respir aerul greu.Bafta!kiss