| Mimi553 a întrebat:

Care este mâncarea si bautura voastră preferata?

15 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Cafeaua si cartofii prajiti facuti de bunica chiar daca mananc doar odata pe luna datorita dietei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Berea neagra

| TimberWolf a răspuns (pentru suntserios):

Eee, hai ca incepem sa ne imprietenim! hai pe la mine la o silva neagra!

| Nirvanaaa a răspuns:

Pizza și cafeaua.

| TimberWolf a răspuns:

Paste carbonara si berea.

| wildthing a răspuns:

Intotdeauna am pofta de o pizza buna si ador cafeaua.

| LisaJulie a răspuns:

Pastele și Fuzetea

| FreddieM a răspuns:

1,Orice,in afara de bataie
2. Apa, și alte băuturi non alcoolice, non carbogazoase și fără zahar.
Cheers

| 1onur a răspuns:

Apă și mâncare normală acasă o cratiță de mâncare îmi fac singur nu mănâncă în oraș banii cheltuiți aiurea le prosti și figuri...

| TimberWolf a răspuns (pentru 1onur):

Ce mancare iti gatesti patroane?

| 1onur a răspuns (pentru TimberWolf):

Seară bună Patroane.Păi de obicei când vin de la muncă iau nageți și un bax de apă mai îmi iau și o salată rucola niște roșii fac o salată ușoară. Uneori ma apuc să fac de mâncare cum ar fi sarmale sănt cele mai ușoare le-am făcut ani la rând mai știu să fac ciorbă cea mai simplă o mâncare de cartofi câte-o dată nu mănânc afară deloc nici nu comand. Aveam probleme înainte cu kilogramele multe acum sănt echilibrat am grija ce mănâncă și cât mănâncă. Asta este tot frate.

| simplaexsistenta a răspuns:

Salata greceasca si o limonada cu afine rece

| AndaAlexandra a răspuns:

Paste și limonadă

| Nina5535 a răspuns:

Cartofii prajiti și fanta

| Simo2296 a răspuns:

Mâncarea preferata: cartofii prăjiți și bautura preferata: sprite