| NoNameJunior a întrebat:

Care este mancarea voastra preferata? scuze de categoria aceasta...

Răspuns Câştigător
| Infernia a răspuns:

Surimi, varza calita.si mancarea de la mc si kfc cateodata happy

15 răspunsuri:
| Archy37 a răspuns:

Minkarurile care kontzin multe ciuperci sau masline! happy

| ioana100 a răspuns:

Mancarea mea favorita este cartofii la cuptor, salata de rosii cu castraveti si ca desert tiramisu.A ta? Fundita?big grin

| Xicsul a răspuns:

Pai mancarea mea favorita thinking :pizza, shaorma fructe, legume mancare gatita cam astea big grin

| MLSS a răspuns:

Imi place mult placinta, pizza, fast food-urilelove struck cu toate ca le consum mai rarabatting eyelashes

| Min_2759 a răspuns:

Pizza xD, si in general mancarea japoneza drooling

| LoveYou_6409 a răspuns:

Sushihappy; x.

| cenusel a răspuns:

Pizza sau paste

| Pandemic a răspuns:

Mancarea mea preferata este: cartofii plajiti bine si pe feasupra
mult sos de unturoi :p

NOname
| NOname a răspuns:

Da' "Gastronomie" sau "Conversatii" ce aveau, că nu-nţeleg?
Şi aşa TPU-ul e varză. Mai contribui şi tu?

Şi apropo de varză, îmi plac sarmalele.

| NoNameJunior explică:

Noname am pus de multe ori categoria conversatii si ziceam sa nu ma critice lumea pe aici cum faci tu.

| Ramonaaaa a răspuns:

Pizza si fast-food blushing.

NOname
| NOname a răspuns:

Respectă ordinea, ANNETE! Este chiar atât de mult ceea ce-ţi cer, ceea ce-ţi cere regulamentul site-ului? Sunt nişte reguli simple şi accesibile. Şi nu înţeleg ce ai văzut tu atât de greşit în răspunsul meu. Faptul că ţi-am atras atenţia, că încalci regulamentul acestui site, că greşeşti? Dacă ne-am lua după judecata ta, ar fi trebuit să nu mai existe deloc categoriile, nu?
Pentru ce crezi că au fost inventate? Ca să ignorăm existenţa lor? Sau pentru mai multă ordine?

| NoNameJunior explică:

Noname,hai sa nu ne mai contrazicem! poate ca nu am pus categoria potrivita si puteam sa pun ce ai zis tu.ok.dar mai sunt persoane pe TPU care pun altfel de categorii decat trebuie.lor de ce nu le spui asta?

| JeSa a răspuns:

ANNETE, draga,
Si tu si NOname aveti dreptatea voastra, in parte. N-are rost sa va complicati de-acum, certandu-va din nimica toata.
Dar pe parcurs, daca mai ai intrebari, te rugam revino cu ele, la categoriile corespunzatoare. Nu de alta, dar respectam ceea ce NOname a mentionat acolo..., si, daca se poate, te rugam sa inlaturi de la sfarsitul intrebarii, si, acel cuvant ''Fundita!'' - deodata ce unul sau altu' binevoieste sa te ajute, logic, automat sa-l rasplatesti cu 'fundita'! Ii arati recunoştinţă.
Observatie: Sa ma scuzi, daca nu stii exact (poate nu ai varsta corespunzatoare unei femei mature, sper sa nu ma insel (?), -sa spun asa!), unde s-ar integra o intrebare de-a ta, sa stii ca- nu-i bai (!); prin acel ''scuze'' -rostit, poti fi iertata si/sau te putem ierta, ca poate pe parcurs vei stie si tu -ce si cum...
Pana una, alta..., sa-ti spun ce-mi place mie, si anume: pizza, lazania, pireu cu snitele, salatele de ton cu porumb, si pestele in general!
Bine, sa nu-ti imaginezi de-acum ca, numai astea le mananc; difera mancarea -in functie de ceea ce cumpar, gatesc. Spre ex.: intr-o zi pot manca -sarmale, in alta zi -orez cu ciuperci, si tot asa...
In speranta sa fi inteles ceva din ceea ce-am dorit (noi) sa-ti transmitem!
Numai bine.

NOname
| NOname a răspuns:

Draga mea, fă o mică plimbare printre răspunsurile mele, şi ai să vezi că aproape jumătate dintre ele conţine "de ce la categoria asta şi nu la cealaltă?". Aşa că de departe n-ai fost singură.
Nu trebuie să iei exemplu de la cei care greşesc, care încalcă regulamentul, nu trebuie să te compari cu ei. Ia exemplu de la ai'lalţi, care păstrează ordinea şi se poartă civilizat (sunt o grămadă, crede-mă)!
Şi mă bucur că administratorii au luat măsuri în cazul tău şi ţi-au mutat întrebarea de la "Afaceri & Financiar" (sau era "Cariera"? că nu mai ştiu) la "Conversaţii", acolo unde îi e şi locul.
Înţelege, n-am nimic cu tine! Nu te-am criticat pe tine, ci o faptă, o atitudine de-ale tale. E o mare diferenţă. Toţi greşim. Aşa că dacă o să observi, că am greşit eu cu ceva, te rog frumos, să mi-o spui, ca să mă pot corecta!
Numai bine!