| anonim_4396 a întrebat:

Care este mancarea voastra preferata, utilizatori ai TPU?

18 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Shaorma!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Sincer nu stiu cu ce te satura o shaorma hai in banat sa manci o plecavita banateana si e mai ieftina

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Sunca,carnea, dulciurile, fructele, legumele eu manc absolut tot

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E ok daca mananci de toate, mie-mi place shaorma, mananca una mare, nu mai mananci nimic altceva apoi!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ce vorbesti pofta de dulce nu-mi trece man

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Gordon bleu, parca am mai zis big grin A ta?

| J0B0MAT a răspuns:

Cartofi prăjiţi fără mujdei.

| R0R0 a răspuns:

Salată

| gemeni6226 a răspuns:

Macaroane cu tocanita, macaroane cu brinza, smintina si zahar, macaroane cu varza calita si prajiturile toate.

| Felys a răspuns:

Carnea si fructele

| Idkidk a răspuns:

Macaroane.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Imi place pizza si altele.

| Sociopat a răspuns:

Ciorba de burta, dar tinand cont de faptul ca mama nu face des am sa zic paste carbonara.

| Cameliapantiru a răspuns:

Lassagna, musaca de vinete si/sau de cartofi, sarmalute, ardei umpluti, ciorba de perisoare, peste prajit (crap), paste cu branza dulce si stafide, prajituri cu crema de ciocolata, placinta cu mere, clatite cu dulceata sau cu finetti.

| alexandrualind a răspuns:

Goffri

| JetBlueJet a răspuns:

Ciorba de potroace rolling on the floor

| FlorinGamingRo a răspuns:

Cartofii pai

| Anonymy05 a răspuns:

Nu pot alege doar una.