| onuticuta200312 a întrebat:

Care este materia de la scoala pe care o urati cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| nlko a răspuns:

Nu prea exista... cele care nu-mi plac, nu-mi plac din cauza profesorilor.
Psihologia, dar nu mai fac anul asta. deci yay happy.

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Imi displac mult materiile reale ca matematica, fizica si chimia si as mai putea adauga si TIC (si informatica)
Imi plac materiile umaniste.

| AFR81 a răspuns:

Cel mai mult uram matematica cand eram la scoala.

| Lioana a răspuns:

Chimia. Nu o urasc dar nu e compatibila cu mintea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

istoria, mai mult profesoara, dar fie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana, franceza, istoria, logica, sportul, fizica, muzica, desenul, geografia, matematica si restul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tic.

| gingergirl1 a răspuns:

Fizica...nu o urasc, dar nu pot sa o pricep. Chiar apreciez persoanele care inteleg fizica laughing

| BlackRaven45 a răspuns:

Matematica si sportul. Eu le urasc mai mult ca mi-s antipatici profii dar in fineee =]]]

| mili25 a răspuns:

Engleza

| Nicoly2001 a răspuns:

Sincer eu urasc trei materii cel mai tare:matematica, fizica si chimia