| Cσσкiє a întrebat:

Care este materia ta preferată? A mea este Limba şi Literatura Română, am făcut 5 exerciţii suplimentare pentru mâine. Noapte bună!

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Şi a mea tot limba românăhappy.

8 răspunsuri:
| Cσσкiє explică:

Fifylici, mama e profesoară de biologie. Culmea e că e chiar la şcoala la care învăţ eu... Cât am avut media la biologie anul trecut? 9.

| marrr a răspuns:

Ador limba romanalove struck. Ma pasioneaza foarte mult, precum si engleza, biologiabig grin.

| liveincolors a răspuns:

Engleza si cred ca si romana.happy

| Fifylici a răspuns:

Bravoo!
a mea este biologia.

| Fifylici a răspuns:

Eii lasa mai @Andreea ca si sora-mea mi-a fost profa de franceza si am luat 4 in catalog fara discutii
sau unchimiu care mi-a fost invatator 4 ani si tata si sora-mea sunt invatatorii sau fratemiu care a fost de matematica
eu innebunesc

| Sorinna a răspuns:

Matematica!

| Raluca_6071 a răspuns:

Engleza love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica.
Noapte buna!happy