| adela12 a întrebat:

Care este materia voastra favorita la scoala? Argumentati. A mea sunt pauzele pentru ca sunt distractive laughing) va kiss.

Răspuns Câştigător
| uirebitpunctro a răspuns:

Materia mea preferata era biologia. Adoram sa disec broaste happy
Daca tie iti plac pauzele, inseamna ca vei fi o persoana plina de succes in viata pentru ca incepi inca de pe acum sa ai tendinte de patron ( nu de angajat ).
Se pare ca tot ce ai de facut este sa angajezi oameni care sa faca ceea ce tie nu-ti place, iar tu vei putea lua o luuuunga pauza.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy cand eram la scoala, am invatat din toate cate un pic, dar mate si chimia nu se lipea neam de mine, stiam si aveam note doar de trecere.insa in timp am devenit experta in finante-contabilitatetongue investesc bani sotului, fara numarsmugsmug

| ionutzul31 a răspuns:

Materia de dupa ce se incheie programul pentru ca ma simt mai liberwinking

| Maidanezul a răspuns:

Religia ca ma invata sa fiu cuminte si sa iubesc pe mama mea si pe tatal meu Ca Dumnezeu nu ne indeamna la rele si sa birfim prin pauze

| thegreatgatsby a răspuns:

Pauzele nu sunt o materie. Copil prost laughing

| Meryem027 a răspuns:

Biologia et le francais :* pupici!

| StepHanieEe a răspuns:

Muzica pentru ca profu' e amuzant si nu scriem nimic laughinglaughing

Funda?batting eyelashes

| anisoara96 a răspuns:

Chimia,biologia si sportul.