| PGLZONECS2 a întrebat:

Care este numele de familie al Mihaelei de la emisiunea " Mireasa pentru fiul meu " Spuneti-mi va rog frumos urgent. Multumesc *

3 răspunsuri:
| madalinutza20 a răspuns:

PGLZONECS2 nu este nici o fata pe nume mihaela la "Mireasa pentru fiul meu" iti dau toate prenumele a le fetelor : Daniela, Andreea, Raluca,Alexandra, Edina, Aurelia,Bianca,Andrada, Diana, s.a poate dne dar nici ele nu cred descriemi-o si poate te voi ajutawinking

| PGLZONECS2 explică (pentru madalinutza20):

Aceasta fata : http://www.facebook.com/......media/set/ chiar daca a iesit din emisiune... Vreau neaparat tot numele.Mi se pare ca o cunosc

| PGLZONECS2 explică:

Http://www.facebook.com/......media/set/ Uite-o... vreau tot numele ei.mi se pare ca o cunosc