| Dan a întrebat:

Care este orasul tau preferat din Romania si in care din oras ai dori sa locuiesti? :)

Mai multe informatii le gasiti aici : http://www.evz.ro/orasul-de-vis.html

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Mi-ar placea la o distanta de 1-2 km de un oras la munte. Sa pot merge in fiecare zi pe jos pana in oras, sa am unde sa ma distrez si atunci cand ajung acasa sa am liniste si bucata mea de lume. Mi-ar placea enorm sa imi beau ciocolata calda intr-un leagan si in fata mea sa am natura, exact asa cum este ea. Sa am privelistea minunata de munte. Nu as mai pleca de acolo. Bine, momentan ma multumesc cu un corthee hee.
Daca nu cer prea mult, si undeva o casuta micuta langa plaja, tot mai retras mi-ar placea. Probabil vor ramane vise, dar macar stiu ca sunt un motiv pentru care merita sa traiesc.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Brasovul.Clarhee hee
Insa si Tg-Jiu-ul meu nu e de aruncat.Bine daca vii cand ploua, recomand barca

| Dan explică:

Orasul meu preferat este Cluj Napoca, mai au de facut multe in acest oras, dar speram ca o sa devina pe viitor orasul de vis.

| matadoru a răspuns:

Constanta e cel mai frumos oras din Romania.

| georginika a răspuns:

Locuiesc in Iasi si e un oras superb.In caz ca m`as plictisi de el cred ca m`as muta in Sighisoaralove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drept raspuns, iti ofer linkul urmator fara alte comentarii: http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Toderut a răspuns:

In prezent, sunt stabilit in Ardeal. Ce pot sa spun, nu-mi doresc a ma muta din aceasta zona. Urasc poluarea, galagia si mentalitatea gresita. In orice oras gasesti aceste fenomene, mai mult in alte orase, mai putin in celelalte, dar totusi, persista. Doresc sa raman unde sunt. Pentru vizita, as opta pentru orice oras, doresc a ma informa, nu doresc a ma muta.