| RRNxD a întrebat:

Care este parerea voastra despre un rocker?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

are ceva in plus decat mine, 2 penisuri cumva? e om ca toti oamenii

| AdriaNNN a răspuns:

Salut RRNxD!
In principiu parerea mea despre un rocker este una buna deoarece au un viitor stralucit in muzica.Nu trebuie sa facem discriminari acum ca unul este rocker unul este rapper unul este manelist ( bine aici ma cam irita cu manelistii ) dar si ei au tot ce le trebuie pentru a deveni cantareti renumiti doar din cateva inregistrari.
Ce nu imi place mie la un rocker este imbracamintea, in rest numai bine!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Mie se pare un om de treaba. nu imi place melodia care o ascultawinking
PapA pUp

| Iuliiikkk a răspuns:

Rockari...si eu sunr rockarita deci iti dai seama ce parere am despre astabig grinbig grinbig grinbig grin

| ArcAnna a răspuns:

Adrian.dar cum ai vrea sa fim imbracati? in roz sau cu ochelari imensi si cu drogurile dupa noi? nu sunt houserita. urasc manelele

| ArcAnna a răspuns:

Un tip perfect,bestial,cu parul lung,frumos si ingrijit. uneori canta la chitara alteori il vezi plimbandu'se in parc intr'o zi normala.un om diferit de toti ceilalti.un tip inteligent interesat de arta,istorie, arhitectura, creationism.un om cu care poti impartasi idei pareri si multe altele