| OrangeWind a întrebat:

Care este personajul de animatie pe care il indragiti cel mai mult dintre:
Shrek(Shrek); Nemo(Finding Nemo); WALL-E(WALL-E); Stuart Little(Stuart Little); Alvin(Alvin and the Chipmunks); Cartman(South Park); SpongeBob(SpongeBob SquarePants); Scrat(Ice Age)
De ce?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident WALL·E

| cipri08 a răspuns:

Iti spun eu unul pe care nu l-ai mentionat Ratatouille.

| tweetysweet a răspuns:

Nemo fiindca e dragut! Sper ca iti place si tie!laughing

| Luori a răspuns:

Sincer imi place shrek.

Mi-a placut mult filmele cu el, si uneori ma mai uit la cate o segventa, cand nu am ce face laughing

Unele din filmele spune de tine nu le-am vazut, deci nu stiu despre ce personaje vorbesti.

| DeeaM a răspuns:

Fat ass cartman! " Scrue you guys i'm goin' home! "

| pwp a răspuns:

Cartman deoarece la shrek, Finding Nemo, WALL-E, Stuart Little, Alvin and the Chipmunks, SpongeBob SquarePants, nu m-am uitat

| pwp a răspuns:

Cartman e amuzantt