| Deeza a întrebat:

Care este proful vostru preferat? Why?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu mai sunt la scoala. Profesorul meu preferat era doamna diriginta.

| Malvina24 a răspuns:

Toti care sunt corecti s dau note pe merit! asta ar trebui apreciat la ei corectitudinea!

| Cσσкiє a răspuns:

Profesoara de Limba Română. Este o doamnă distinsă, cu eleganţă şi stil. O zi bună!

| User a răspuns:

Profa de ed. fizica. De ce? Pentru ca n-am mai vazut-o din septembrie.

| fluturas a răspuns:

Profu de engle love struck ii cel mai tare profesor happy
ne distram cu el, ne intelege, ne ofera sansa sa luam note mari, este foarte de treaba happy ne explica lectiile foarte bine si invatam cu drag engleza :dwinking

| xibalba a răspuns:

Mi-a placut de profesorul de romana din generala, un tip scund, baga 3 pachete de tigari pe zi in el si scotea tot ce era mai bun din noi la ora lui. Il adoram pur si simplu. Acum, la liceu, nu`mi mai place de nimeni. Poate doar de profa de romana, are umor destul si e o tipa inteligenta. In rest, majoritatea profesorilor mei sunt destul de ciudati si fac diferente destule intre elevi.

| criss:) a răspuns:

Profesoara de engleza:super de treaba, ador engleza, ne intelegem bine cu ea, ne intelege, ne distam cu ea...happy

| georgiana a răspuns:

Profesoara de matematica, pentru ca imi place felul in care isi desfasoara activitatea.

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

A?

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Cred ca doamna de romana si cea de engleza pentru. ca ma inteleg si sunt cele mai de treaba profesoare din toata scoala.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dirigintele meu :X:X. Este un om calculat, care intotdeauna face haz de necaz. Stie sa mentina perfect relatia profesor-elev si este profu` de matematica(materia mea favorita), si explica intr-un mod aparte. Rar profesor ca elwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost profesorul de istorie. de ce? pentru ca m-am inteles extraordinar cu el. (nu va ganditi la prostii, este un domn in varsta)

| JLBKO a răspuns:

Profesoara de franceza... dc? pentru ca ne intelegem super bine si pentru ca ador franceza:X:X