| Upz0r3 a întrebat:

Care este site-ul acela care cand il trimiti la o persoana, acea persoana isi scrie numele ei si la un baiat/fata sa vada cat de compatibila este cu acela/acea dar de fapt numele care la scris mi-l trimite mie... acel site prin mail sau altfel? Funda + vot + felicitare.

Răspuns Câştigător
| Burghelea_Lacra_1971 a răspuns:

Uite;) Sper sa fie ce cautai... Sunt mai multe tipare dar asta imi era cel mai la indemana si chiar si asa toate merg pe acelasi concept;) :D :
http://www.jocuribratz.net/jocuri/bratz___romeo_si_julieta.htmlSper sa te ajute.( pls funda )

| Upz0r3 explică (pentru Burghelea_Lacra_1971):

Nu este asta..la ce ma refeream...dar ma rog ia funda