| gabimaris a întrebat:

Care este tariful practicat la ora pentru servicii de menaj in cabinet medical (sters gresie, faianta, geamuri in trei camere si baie)?
Va multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Nu stiu daca se baga careva la ora. Stiu ca o menajera in Buc ia cam 60 ron/ zi 8 ore. Deci ar fi aiurea sa mergi acolo ca menajera sa stai 1, 5 ore si sa iei 10 ron.

5 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Depinde! in romania nu stiu, dar in spania 9 euro ora cere si tu 7-8 euro pe ora
ca, cabinetele medicale au niste tarife de te doare capul, si au de unde plati

| Parintele a răspuns:

30 ron pe ora?! adica iti da aici careva 2, 4 milioane pe zi?! Suntem in Romania.banii astia o menajera ai castiga pe o saptamana!

| Leea1234 a răspuns:

Draga, am specificat IN SPANIA. si nu eu am facut tarifele.acum intelegi de ce toti pleaca sa munceasca afara, pentru ca in romania au niste salarii de mizerie.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La Barlad, 40-50 lei pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac curatenie cu 15 ron pe ora dar tarifele se pot negocia sau se poate da un salar lunar pentru astfel de servicii