| Roxi_7263 a întrebat:

Care este treaba cu funditete? dc se zbate toata lumea sa primeasca?

Răspuns Câştigător
| Biby a răspuns:

Buna!
Fundita este ca o rasplata pe care o daruiesti celui care te-a ajutat.Este un fel de "multumesc" pentru persoana care a raspuns folositor la intrebare.
Toata lumea se zbate sa le primeasca, deoarece cu cat mai multe fundite ai, este cat mai aproape de a devenii Expert TPU.
Dar mai exista si oameni folositori pe site, care nu raspund doar pentru a primi fundita, si pentru ca vor sa ajute. O fundita este egala cu 100 de puncte.
Sper ca ti-au fost de ajutor sfaturile mele.
Pa-pa!

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Deci toti vrem funda pentru ca ea ne ofera puncte, puncte care ne ajuta sa ajungem cat mai sus in top si acre ne ridica in Rank.
Eu nu ma zat pentru ele, doar incerc sa ajutbatting eyelashes

Abh
| Abh a răspuns:

Fundita este un semn de apreciere din partea celui caruia i-ai raspuns.