| LisaJulie a întrebat:

Care este treaba cu interviurile adolescenților pe short-uri de pe Facebook? Îi ia interviu fetei și o întreabă dacă ar ieși cu un băiat care lucrează la KFC sau ce trebuie sa facă un băiat ca să o cucerească! Cine ar face asta și de ce și mai ales cum sa răspunzi la asa ceva!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se fac bani din views pe Facebook. Toti vor sa fie vedete si raspund la orice

| Cinic a răspuns:

Pentru ca asa ajuns societatea. Este vorba doar despre cati bani ai si cat de bine arăți. Si asta-i motivul pentru care vezi genul asta de intrebari printre adolescenti. Si ce intrebare stupida sa intrebi o fata daca ar sta cu un baiat care lucreaza la kfc... de parca la kfc lucreaza doar baieti, nu si fete. Am ajuns sa ne privim intre noi ca pe obiecte!