| Berta a întrebat:

Care este treaba cu intrebarile favorite?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Întrebările pe care le urmăreşti, care îţi plac, le adaugi la întrebări favorite. Şi e mai simplu să le accesezi.

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Intrebarile favorite sunt intrebari ale caror raspunsuri te intereseaza si pe tine si pe care vrei sa le consulti candva, pe masura ce se strang raspunsurile.

| fluturas a răspuns:

Adaugi o intrebare la intrebari favorite atunci cand te intereseaza raspunsurile la acea intrebare si ca sa o gasesti mai usor o pui la favoritewinking

| CosteaVlad a răspuns:

Întrebările favorite sunt acele întrebări care se întâmplă să-ţi placă în mod deosebit. Odată "nominalizate" le vor fi prezente în secţiunea "întrebări favorite" şi le vei putea accesa ori de căte ori vei dori mult mai simplu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai vazut o intrebare care ti-a parut interesanta si ai vrea sa o revezi, dai click pe adauga la favorite si va aparea la intrebari favorite, iar cand ai nevoie de ea, o gasesti acolo.