| Lleahh a întrebat:

Care este ultimul sfat dat? Care este cel mai bun sfat primit?

3 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Toate sfaturile sunt bune, daca sunt date: din suflet, la momentul potrivit, bine analizate, luate in calcul etc. Ultimul sfat bun dat? Unul din cele apreciate de Admini sau unul din cele cu funde! Cel mai bun sfat primit? "Invata, invata, invata!" Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.Probabil pe TPU."Fa cum crezi tu ca e mai bine"

| leapșa a răspuns:

Ultimul sfat dat? Nu stiu. Ceva pe aici. In viata reala nu ma intereseaza de altii.
Cel mai bun sfat primit: cand esti intr-o situatie naspa, priveste partea buna a lucrurilor.