| cornelia_9446 a întrebat:

Care esti idolul vostru? de ce?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am idol

| User a răspuns:

Eu sunt propriul meu idol smug

| Tourniquet a răspuns:

Dupa Dumnezeu vin parintii mei. Ei mi-au fost alaturi oricand, la nastere cand am fost prematura si era sa mor, cand m-am operat de : amigdale, polipi, apendicita, in orice moment! Ii iubesc foarte mult. happy
Dupa parinti si Dumnezeu vine fosta doamna invatatoare! Acea femeie e superba! oh go on

| ahlrh a răspuns:

O să mă amuz...
Majoritate o să răspundă:
Justin Bieber pentru că (stau pe gânduri..., se întreabă "DĂ de ce e idolul meu?""I-a să dau un search pe google images cu el" după ce-l găsesc "Waw, da justin, daaa iubirea mea, el el era:X")
Este un adorabil!

Ei bine, sper că răspunsul meu să nu fie unul dezapreciat...:
Idolii mei sunt:

Miley Cyrus

Selena Gomez

Demi Lovato

Jonas Brothers

Aş spune şi Justin Bieber dar ascult doar 3 melodii.(În nici un caz Baby, dar n-am nimic cu băiatul)

Keo

Kamelia

Smiley

JustUs

Enrique Inglesias

Akcent

Celine Dion

Basshunter

Christina Grimmie

Lady Gaga

Blaxy Girls

Inna

Katy Perry

AllStars Weekend

Kelly Rowland

3 Sud Est

Taylor Swift

Kesha

Voltaj

Crazy Loop

Şi etc

De ce?:
Pentru că ei, ştiu ce/care este muzica bună!
Îi admir, îmi plac genurile care le cântă şi sunt foarte mulţumit de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am idoli.

| cornelia_9446 explică:

Nu sunt ortodoxa, sunt catolicahappy

| bianca_6688 a răspuns:

As vrea sa te corectez, daca imi permiti.Nu zice ''idol'' pentru ca este impotriva legilor religiei ortodoxewinking(asta daca esti ortodoxa) pentru ca nu e bine sa credem in idoli, chiar si cei de alta religiewinking am inteles ca vrei sa spui o persoana dupa care sa ne ghidam in viatawinkinguite eu am voce foarte frumoasa si stiu sa cant la pian cand o sa mai cresc putin.sa fac 18 ani am sa vad cu ma voi lansa ceva gen inna insa voi incerca sa nu fac tara de ras cum face ea poze goala sau cu spectacolul unde i s'au vazut saniilaughingcam asta ar fi:*... te rog da'mi mie funditacryingnu am niciunacrying

te pwpyk:X
Bianca