| FlorinCiokan a întrebat:

Care faza cu Catalin Morosanu cu "lasa cucu-n pace "? laughing Funda tongue

Răspuns Câştigător
| AccountDeleted a răspuns:

Cat timp Catalin a fost in jungla la "Sunt celebru, scoate-ma de aici", a avut de infrantat o proba pe nume "Ingropat de viu". Adica a fost ingropat la 2m sub pamant, in care a avut la dispozitie sa indure parca 10 minute (nu mai stiu cat) si in pamant alaturi de el au fost bagati si sobolani. Iar sobolanii se asezau si se duceau fix pe "cucu lui" iar el a inceput sa canta "Lasa cucu-n pace" ca sa treaca mai repede timpul.