| anonim_4396 a întrebat:

Care femeie vi se pare cea mai tanara si mai draguta?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Antonia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima.Depinde si de gusturile fiecaruia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare mie sau a treia seamana un pic cu tine?

| DanielPH a răspuns:

Sa zicem ca sunt doua femei.
Una are 20 de ani, alta 40, cea de 40 este machiata si arata mai bine decat cea de 20.
Raspunsul este cea de 20 fiindca este naturala.
Prin,, dragut" eu inteleg frumos, natural, gingas, inofensiv. Tu poti intelege frumoasa, sexy, hot.
Pe langa natural, mai este si comportamentul.
O femeie barbat, cu par peste tot, cu mustata si cu o musculatura mai mare decat a ta, nu cred ca este o femeie draguta :/
Acum depinde de perspectiva fiecaruia prin care deosebeste o femeie draguta de una urata.

| pilaf a răspuns:

Ce întrebare tâmpită. Trebuie specificate niște opțiuni. Că altfel pot spune că Maria de la Cucuieți e cea mai tânără și cea mai drăguță. Și n-ai avea cum să combați asta.