| neanicu a întrebat:

Care-i cea mai buna locatie pentru o prima intalnire? parc, bar, restaurant, etc?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Toate trei:prima intalnire in parc, a doua intalnire la o cafea, a treia inalnire la restaurant, o cina, romantica!

| LoLo a răspuns:

Buna...
Intr'un bar sa nu te gandesti sa duci o fata, deci este foarte jenant pentru o fata sa aiba o intalnire intr'un bar

in restaurant este ok, dar sa fie un loc mai intim (o incapere mai liberabatting eyelashes )

si in parc cred ca ar fi locatia perfecta pentru o intalnire.Adica este un loc mai relaxat pentru amandoi (mai ales seara) si mai placut, nu va deranjeaza nimeni happy

Bafta happy

| Mina a răspuns:

Cred ca la bar, cafenea mai degraba, sa nu fie foarte zgomotos. La un suc, la o cafea puteti sa vorbiti multe, sa va cunoasteti cat de cat. Dupa aceea puteti continua discutia la o plimbare in parc.

| heartgrenade a răspuns:

Un concert big grin