| bagabontuldinurca a întrebat:

Care imi spune si mie cum ar trebui sa vrajesc o fata? pe mess big grin...

2 răspunsuri:
| Sergiu1989 a răspuns:

Nu stiu daca exista un regulament pe care daca il respecti sa rezlvat totul. Dar totusi e imp sa vb frumos ce sa zic si cel mai imp e da nu fi insistent si sa nu o pui sa aleaga sau sa raspunda la intrebari cu Da si Nu din priama, mai conteaza si daca ii place de tine cum areti fizic daca ai un profil de facebook misto cu poze care sa i se para interesante. Sper ca am fost de ajutor repet nu cred ca e un tipar pe care trebuie sa il respecti totul vine de la sine

| Raiski a răspuns:

Fii tu isati, ii place bine u atunci nu...