| Dan_8062 a întrebat:

Care joc e mai misto : PES 2012 sau FIFA 2012? Argumente.

Răspuns Câştigător
| sbboy a răspuns:

Depinde ce vrei...
Vrei distractie? Atunci alege PES
Vrei realism? Atunci alege FIFA

PES are mai multe scheme si e mult mai distractiv.FIFA incearca sa redea realismul si cateodata devine plictisitor.Aceleasi faze.

La FIFA sunt toti jucatorii din lumea reala si toate echipele dar la PES nu prea le gasesti.

Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Dan_8062 explică:

Eu am PES 2012 dar cieva mi-a zis ca FIFA e mult mai tare.Si la PES am vazut ca aproape toate echipele din Anglia nu sunt licentiate,dar are Otelul Galati si alte echipe gen Shaktior, Dinamo Kiev, Genk etc.Pluc ca Pes are mai multe optiuni ca master league becoome a legend champions league sau europa league...