| ADY_5784 a întrebat:

Care jucati Cabal, cum faci usor bani multi? Si cum cresti mai usor in >level?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci questuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata totul despre cabal pune orice intrebare pe forumul nostru iar noi iti vom raspunde in maxim 12 ore intra acum pe:
http://cabal-online-ro.webs.com/

| Alexandru567 a răspuns:

Da ce naiba sunt alea questuri?

| nimenialtul a răspuns:

Ma bucur ca lumea mai joaca cabal. Sfatul meu e sa faci cat mai multe quest-uri, astfel cred ca e cea mai usoara modalitate de 'a creste in level' si de a obtine ceva bani. Daca esti pe Mercury, da-mi add la extreme_kiddo. Am un FA de 47 rolling on the floor.