| myckey a întrebat:

Care jucatzi kingsage?happy

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Eu joc KingsAge.

10 răspunsuri:
| CatalinMG a răspuns:

Am jucat si eu un pic, dar este plictisitor rau, plus ca este si copia jocului triburile.ro happy

| myckey explică:

Aha, deci catalin joaca triburiletongue
si tu bacemi?happyjoci de mult timp?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kingsage = 1/2 triburile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kingsage este cel mai super joc de strategie, adevarat ca este 1/2 din triburile, dar daca stam putin sa ne gandim si ikariam, travian midvana si altele sunt asemantoare cu triburile, nu stiu unde vreti sa ajungeti, sa zici ca are grafica la fel ca triburile, -nu-, Kingsage este mai real, totusi este un joc de strategie, la ce va asteptai, sa atacati cu templieri sau ce!?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am castelul de 33 ziduri de 17 daca vrei facem o aliantza! ce ai pe acolo?
numele meu (in joc)e robert_craiova_romania_2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut pe cineva interesat sa cedeze contul...
sa aiba cel putin 800. 000 de puncte

| taurus a răspuns:

Si eu joc kingsage nume de joc:ttaurus

| ely13 a răspuns:

Eu! Este cel mai fain joc de strategie, il am 2 si 3, pentru mine este un joc fain...

| FFRaul a răspuns:

Eu joc kingsage! Cate puncte ai?