| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Care limba nu va place?
Sincer sa spun, mie nu imi place spaniola. Nu stiu de ce, mai exact cum sa descriu, dar nu imi place la ea ca prea se aude litera H. Asa mi se pare mie...
Dau funda big grin.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu nu sunt o mare fană a limbilor străine, am învățat de nevoie din pasiune limba engleză!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Mie nu imi place franceza, parca sunt idioti la cum vorbesc, si spaniola e o limba superba o ador mai ales imediat implinesc 7 ani in spania si nu se aude foarte mult H ci S pentru ca sunt sasaiti astia.

| BiaSiAtat a răspuns:

Mie nu imi place limba chineza.Nu pot sa inteleg deloc.Este ciudata, dar sigur si limba noastra pare ciudata lor deci nu am nimic cu aproape nici o limba

| denisacosmina98 a răspuns:

Mie nu îmi place deloc chineza. Nu pot să înţeleg nimic, numai "ie" care cred că înseamnă "da".laughing

| Andruza a răspuns:

Pff. pai franceza, chineza, rusa.
Dar adooor italiana [lb pe care o studiez cu mare placere], engleza, si germana atat

| FloriiDirectioner a răspuns:

Imin place cat de cat spaniola dar ai dreptate se aude putin cam mult H si este greu de scris sa nu mai zic de pronuntat
!

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Maghiara! I don't want to see
ma doare capu`!crying cand o aud!

| Anya_1437 a răspuns:

Eu fac spaniola si si se zice h si h nu se pronunta