| Vecina a întrebat:

Care marca de fond de ten este mai buna(daca ati incercat) dintre:Rimmel, L'Oreal, Astor, Vichy, Max Factor? Sau in general ce marca folositi si vi se pare ca acopera foarte bine? si pentru tenul gras?

1 răspuns:
| Shinen a răspuns:

Buna!
Eu folosesc fond de ten de la Avon, Oriflame si uneori Max Factor. Dintre toate marcile de mai sus mi se pare ca este mai buna Max Factor dar am auzit multe si despre Vichy. Eu am incercat o crema anti-cosuri Vichy si a functionat foarte bine primele zile, apoi nimic.
Pa-pa!