| CrucifiedCountess a întrebat:

Care mergi la cules ciuperci cu mine si cu death?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Adica noi doi, si un mort? un zombie.yesss.cum sa nu, te-am refuzat eu vreodata big grin. Apoi facem o tocanita si ne invitam toate nemurile. dar sa ai grija sa dai cuipercile bune la o parte si sa ramana doar killarele big grin.rolling on the floor

17 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

La cules in spania? thinking

| SweetCandy a răspuns:

Daca sunt din astea otravitoare eu ma las de meserie...rolling on the floorrolling on the floor

Stefan
| Stefan a răspuns:

La cules ciuperci, zici! Dar daca vene ursul ...cum mai culegem ciupercile?

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Mai bine punem de o ciulama magica sincera laughing

| albastrel a răspuns:

Eu eu eu! ador ciupercile si... ursuletiihee hee

| albastrel a răspuns:

Countessa eu cred ca iti place pozitia de culegere a ciupercilor... cu siguranta d-aste te doare si apatele, nu?hee hee

| albastrel a răspuns:

Pai ma doare si pe mine spatele si mi-am adus aminte de ce laughing ...asa ca m-am gandit sa te intreb si pe tine daca iti place sa... culegi laughing

mlm
| mlm a răspuns:

Ciuperci bune sau de alea nebunewinking

| sorin a răspuns:

Fungii si ciperci sau numai ciuperci?laughing

| CrucifiedCountess explică:

Il culegem si pe urs laughing

| CrucifiedCountess explică:

Ciuperci romanesti adica nane, vineciori, oitze, mitarci.au auzit de termenii astia? ma indoiesc!

si ce ma doare spatele...

| CrucifiedCountess explică:

Albasrel. oops... m-ai nimeritwinking

| CrucifiedCountess explică:

Albastrel..ahaa..ai ghicitwinking

| death a răspuns:

Update: Au fost descoperite ciuperci între liniile de tramvai din Brăila. Serios. Cine se bagă? Neserios. Ce de lume vrea să culeagă ciuperci cu noi! Se vede că ne tragem din romani. A se consulta filmul Caligulalaughing

| DMV a răspuns:

Ciupercute? Se gasesc de cules in Romania? Vin si eu cu 3-4 saci sa-i umplu ca vine iarna.

| silvio a răspuns:

Conteso, lasa ciupercile ca te asteapta psiholoaga pe strand...

| andreig a răspuns:

Mie`mi plac manatarcile laughing) mamaaa daca ai gusta o ciulama din`aia facuta de stra-stra-bunica`mea de la taraaa valeu love struck deci vin laughing