| LoveCocktails a întrebat:

Care meserie vi se pare cea mai frumoasa si de ce?big grin

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Actoria cred ca este una dintre cele mai frumoase profesii (ma refer la actorii de teatru ), imi place pentru ca ofera numai lucruri frumoase oamenilor.

| Holocaust a răspuns:

Arhitect,pictor,caricaturist...tot ce are legătură cu desenul, mi se pare fascinant.Cel puţin, din punctul meu de vedere e meseria ideală.Mai greu obţii un loc de muncă unde să-ţi placă ceea de faci, şi să te simţi împlinit.Ar mai fi şi meseria de medic, dar...Meh.

| Gogu_Danyel_1999 a răspuns:

Fotbalist ⚽️