| Dedeutza2o1o a întrebat:

Care ondulator vi se pare cel mai bun?

Dar ce parere aveti de http://www.altex.ro/catalog/index.jsp?categoryId=1356&it emId=1765? Daca il are cineva imi poate spune daca e multumit de el?

2 răspunsuri:
| deeitza a răspuns:

Ultimul de pe prima pagine e ok eu il am si tot de aici l-am luat

| deutza a răspuns:

Eu am ondulatorul asta Ondulator PHILIPS HP4658, 1 treapta viteza, 25W, bej - mov, dar fix asta. Mie nu prea imi place cum imi onduleaza parul, poate ca parul meu e mai sofisticat, dar mie chiar nu prea milonduleaza asa de bine