| Pauleboy a întrebat:

Care's cele 5 lucruri pe care nu le-ai face(mai face) nici o data in viata?
ale mele:
1. sa fumez (am fumat)
2.sa beau (am baut destul...)
3. droguri ( NU am luat vreodata)
4.Sa ma las de scoala (sunt in ultimul an de liceu=d)
tu?
5. Nu as mai manca carne in viata ma

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

1- Nu as asculta vreo piesa de-a lui Justin Bieber.
2- Nu as vizualiza vreun videoclip de-a lui Justin Bieber.
3- Nu as da comentarii pozitive la videoclipurile lui Justin Bieber.
4- In nici un caz NU as da vot pozitiv la videoclipurile lui Justin Bieber.

Astea sunt lucruri pe care nu le-am facut niciodata si nici nu am sa le fac.

| mihaelaa18 a răspuns:

1.nu i-as mai spune niciodata in fata unui baiat ca il plac
2.nu as mai tipa la parintii mei
3.numai m-as certa cu prietenii mei din orice
4.nu as mai fi buna cu cei care nu merita, ci i-as trata asa cum trebuie
5.nu as mai rani persoane dragi mie
aceste lucruri nu le-as mai face niciodata happy

| minnieee a răspuns:

Aceleasi ca tine plus ca nu m-as rani niciodata(nu m-as taia cu cutitu', lama), nu as omorisi nu as lovi un animal sau nu l-as omori.

| BigV a răspuns:

Nu as omora! Nu mi-as lepada credinta in Dumnezeu (atentie a nu se cofunda cu biserica)! Nu as da in parintii mei! Nu mi-as vinde sufletul!

| Pauleboy explică:

Up happy... altceva nou?big grin am dat edit

| ringo a răspuns:

Nu as mai lua tantum happy0