| Superior a întrebat:

Care-s gusturile voastre cand vine vorba de corpul unei femei?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

La o fata apreciez ochii, buzele, zambetul,, vocea calma, parul...in sensul ca imi place sa-l miros si sa ma joc prin el, si daca are cat de cat forme nu ma supar.

| RainmakerX a răspuns:

Nu apreciez tatuajele, piercing-urile, machiajul (e ok daca nu e exagerat )...
Stiu ca nu prea are legatura cu intrebarea dar este un turn-off major daca fumeaza.

In general, cele mai importante lucruri sunt sa aiba o fata ok si sa nu fie grasa.

| Superior explică (pentru RainmakerX):

De acord, as adauga si operatiile estetice, fara botox (buzele alea mari zici ca-s...), fara silicoane, etc.

| RainmakerX a răspuns (pentru Superior):

Sa fie naturala. Am omis destule lucruri acolo.

| HazelEyes77 a răspuns:

O talie subtirica, un bust natural nu asa generos, niste ochi frumosi si expresivi, micuta de inaltime, feminina. Ma atrage si tipul acela androgin de fata, tomboy chiar. Apreciez foarte mult naturaletea, niste trasaturi frumoase ale fetei chiar si micile imperfectiuni care o fac unica. Nu mi plac interventiile estetice la buze, sani, fund, machiajul strident si gros ca tencuiala de la casa, superficialitatea, fitele, ifosele de diva, materialismul, un IQ minuscul etc. Consider irezistibila o fata cu personalitate puternica, inteligenta, cu simtul umorului. In general ma atrag cele care ies un pic din tipare, cu un stil aparte de a se imbraca, deschise la minte, cu idei originale care nu se tem sa fie ele insesi in orice situatie. Din pacate pentru mine sunt cam greu de gasit. Sa simta atractie pentru fete la fel ca mine nu mai vorbim. E suficient am dat destule detalii cred.

| deadhoe a răspuns (pentru HazelEyes77):

Nu esti fata?

| HazelEyes77 a răspuns (pentru deadhoe):

Ba da sunt fata dar sunt bisexuala deci ma intereseza si sexul frumos.

| deadhoe a răspuns (pentru HazelEyes77):

Sexul frumos rolling on the floor)

| Superior explică (pentru HazelEyes77):

Stiu ca e stupid dar... ce impresie iti face https://youtu.be/fXCtIw-7-zo?t=43?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gropitele, de pe spate.

| Shinderiu a răspuns:

Ochii, personalitatea și logic corpulwinking rolling on the floor

| deadhoe a răspuns (pentru Shinderiu):

Bă omule, a întrebat despre corp.