| Ancutss30 a întrebat:

Care stie din La bloc cand apare Bela?happySi cand alege ea intre Nelu sj Americanu':p. P. S:Episodul!

4 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Cred ca in episodul 83, nu sunt sigur.

| CauseMusicMakesMeFree a răspuns:

In jurul episodului 100 apare Bela in serial, iar in jurul episodului 130 de cupleaza cu Nelu.

| aumih16 a răspuns:

Pai la inceputul serialului erau doar nelu costel suzi lili mimi popa gigi si gratiela pe urma au inceput sa apara americanu roxana adina bela si apoi bianca deci asta a fost rezultatul unor schimbari a ceea ce inseamna astazi serialul la bloc totusi nu trebuie uitat ca asta a fost primul serial de comedie de pe pro tv oricum li s-a schimbat la multi vietile in acest serial mai ales ca ei au si imprumutat din vietile lor pentru serial deci a fost unic serialul asta dar au trecut anii din pacate asta este

| aumih16 a răspuns:

Pai a fost nelu cuplat cu suzi vreo doua sau trei sezoane! si pe urma a venit bela! lili era de la bun inceput in serial! si costel! mimi! popa! americanu venise in locul lui gratiela! iar apoi dupa bela! sau chiar mai inainte aparusera si adina roxana! prietenele lui mimi!