| yoo_2743 a întrebat:

Care stie niste filme cu vampiri gen vampire diaries? adica gen romance? dau funditatongue:X:*

Răspuns Câştigător
| PurpleHeartLove a răspuns:

Pai...Moonlight, Blood Ties, Angel, Buffy the vampire slayer cam atathappy

7 răspunsuri:
| sasha a răspuns:

Twilight, new moon, nu cred ca trebuie sa iti spun de ele, insa eu dupa ce s-au terminat episoadele din sezonul the vampire diaries am inceput sa vizionez true blood care e un film diferit si in care e prezenta idila dintre un vampir si un om.winkingsper sa iti placa ce trebuie mentionat ca la true blood nu te poti uita cu parintzii prin jur pentru ca, contine ceva scene dar nu iesite din comun happy pa pa

| PurpleHeartLove a răspuns:

Nustiu daca sunt romantice mi le-au recomandat niste prieteni.batting eyelashes

| kindness a răspuns:

Twilight Saga- toate cartile din serie.sunt fabuloase:Xsucces

| kindness a răspuns:

Twilight Saga - Amurg
Twilight Saga -New Moon
Twilight Saga - Eclipse si anul viitor in noiembrie si
Twilight Saga - Zori de zi.sunt fabuloase:X

| yoo_2743 explică:

In afara de twilight ca le-am vazut :p ceva gen vampire diaries serial straight face

| a lui ;x a răspuns:

The Twilight Saga: Eclipse (2010) :Xdrooling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

True blood love struck