| DdDiX a întrebat:

Care stie niste statusuri de dragoste pentr hi5 sau mess? m-ar interesa ceva mai nou...nu doresc statusuri de pe statusuri.ro pe acelea le stiu si eu...

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Dacă doreşti citate : http://www.intelepciune.ro/......te_58.html
Sunt 20 de pagini cu citate despre dragoste. Sper să îţi placă.

pa, pa.

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

-Have you ever tried sleeping with a broken heart? Well if you didn't come into my bed.
-Uite cum e, dragostea inseamna durere, cand numai unul o da si celalalt o cere
-She never could get drunk enough to get him out of her mind.
-Am nevoie de tine sa ma asculti.Am nevoie de tine sa nu ma uiti."
-Mi-ai cerut o sansa s-arati ca nu esti ce pari, si ti-am dat... doar un minut sa dispari!
-So if you love me, let me go. And run away before I know.
-Hai ca stiu o sansa in sufletul ei exista.De te va iubi, inima va fi reaprinsa.Cu saruturi pasionale si atingeri fine. Ea te iubeste si ii este foarte dor de tine
-Iubeste-o nu o lasa sa plece, fa-o sa uite ca ai fost rece!
-Fiecare clipa pictata in roz trebuie sa recunosc ca iti apartine. si nici macar eu nu ma cunosc asa cum tu ma stii pe mine!
-M-ai acceptat asa cum sunt si acum esti o parte din sufletul meu

-Iti amintesti cum treaba incepea sa se incinga.Si zapada se topea inainte sa ne atinga

-Ce au altii imi pare astazi mai frumos, mai stralucitor si sentimentul este dureros.
-Iubire nu exista, exista doar creduli, iluzii si speranta, si visuri de nebuni!
- N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final sad
-Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita. Ce ironie! oh go on
-Dupa un altu`, tot un altu` vine... Aceleasi replici, acelasi te iubesc. acelasi mi`e dor de tine, te doresc.
-Da, e adevarat. Te-am vrut mult de tot, dar acum nu te mai vreau.
-Si te doare când vezi ca nu`mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.
-Oh all I ever wanted, was to see you smiling
-Trecutul e istorie.Viitorul fantezie, iar prezentul trece zi cu zi.
- Ma uit la el nici macar nu imi pasa. poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca!
-As vrea sa te revad, si daca nu cer prea mult. Mi-ar placea sa imi vorbesti ca as vrea sa te ascult
-Sunt dimineti in care as vrea sa fii in preajma mea... dar cum nu esti. m`am trezit din nou degeaba.
-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas. Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc. day dreaming

| Alii a răspuns:

Www.sweety-things.weebly.com

De aici le iau si euu :X:X:X