| adellina a întrebat:

Care stiti cum o cheama pe actrita din telenovela "In Numele Iubirii", care interpreteaza personajul Luzbatting eyelashes?

Imi place foarte mult de eahappy

2 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Natalia Esperón s-a nascut la 14 noiembrie 1974. Casatorita cu Pepe Bastón, unul dintre directorii executivi de la Televisa, actrita a jucat pana acum in 7 telenovele: Agujetas de color de rosa (1994), La antorcha encendida (1996), No tengo madre (1997), Rencor apasionado (1998), Copilul adus de mare (1999), Por un beso (2000) si La esposa virgen (2005).

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Natalia Esperónhappy