| DixieIsCrazy a întrebat:

Care stiti massuri haioase, misto etc... Vreau si eu cateva.sau link nu conteaza...promit ca dau funda

:*

2 răspunsuri:
| Izz a răspuns:

Ultima ştire din Irak: كأننا عشرون مستحيل في اللّد ، والرملة ، والجليل هنا. على صدوركم ، باقون كالجدار وفي حلوقكم ، كقطعة الزجاج ، كالصبّار وفي عيونكم ، زوبعة من نار. هنا. على صدوركم ، باقون كالجدار نجوع. نعرى. نتحدى. ننشد الأشعار ونملأ الشوار ...nici mie nu imi vine sa cred ce s-a intamplat' straight face

2.mass ██████████ razuieste aici cu o surubelnita si poti castiga marele premiu : o bataie de la tactu ca ai stricat monitoru si mai mult... o excursie in fata usii...

4. mass Hai sa impartim lumea: Marea tie, valurile mie, Cerul tie, stelele mie, Soarele tie, luna mie.sau mai bine…TOTUL tie si TU mie! da mai departe daca esti indragostit

Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum...
I-a opreste-te din scris...
Si-asculta ce-am de zis...
Chiar de esti cu DND...
BE RIGHT BACK sau BRB...
Sper sa nu imi dai ignore...
Ca iti spun un plugusor...
N-am intrat sa te stresez...
Am intrat sa iti urez...
La Multi Ani si fericire...
Liste de id-uri pline!

O noua serie de niste super massuri funny numai pe acest blog. Daca vreti sa va distrati, cititi urmatoarele massuri, care pentru unii nu sunt asa de placute, dar in schimb sunt amuzante si haioase.

Orarul pentru scoala.Luni-chiulim>>Marti-Bem>>Miercuri-Fumam>>Joi-Mergem la gagici>>Vineri-Chiulim, Bem, Fumam, Mergem la gagici>>Sambata si Duminica in spital la reanimare sa ne facem bine pentru samptamana viitoare
asta merge

Da-l mai departe te rog! Daca nu-l dai mai departe jur ca nu ai suflet Am nevoie de bani pentru alcool si tigari Salvati o viata!

razuieste vopseaua de pe 3 BMW-uri si poti castiga 1000 de injuraturi de mama, 100 de amenintari, si marele premiu o excursie de 5 zile la REANIMARE

Vor urma in curand mai multe massuri si statusuri de mess!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatal nostru care esti in cancelarie, asculta-ne noua poruncile, si fa-ne ora de 15 min si pauza de 45, si lungeste-ne noua vacantele, si iarta-ne noua absentele, precum iertam parintilor nostri ca ne-au trimis la scoala. AMIN...tocilarii tac si inghit iar rebelyy il trimit...