| BuNeLLu a întrebat:

Care stiti niste site-uri cu samp server gata facut rolepaly in romana dar sa fie mai frumos plz dau funda ca am cautat dar nu am gasit dar plz sa mearga

Răspuns Câştigător
| matrixismyname a răspuns:

Sa-mp.ro, la categoria forum/gamemodes sunt cateva. Insa ce vrei tu mai exact sunt moduri roleplay costum, astea costa.

9 răspunsuri:
| RoBeRtO_7934 a răspuns:

HostName: >> RoYaL Role Play

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa te joci pe ele stiu eu.Intri pe forumul de la b-zone si dai la gta sa:mp, roleplay si acolo la unul din acele topicuri(nu mai stiu exact care) gasesti ip ul de la samp. E server de romani si e super tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ieu supermisto vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cemi iese daca til hostez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu un sv de samp rp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma el cauta servere de downloadat nu ip care sa intre, el vrea linkuri pentru a avea propiul server dar eu am unul.

| krys9995 a răspuns:

Salut, am gasit un server, joc pe el de 1 luna, si mi se pare foarte frumos, daca doresti sa intri, : RPG.REDZMAX.COM:7777, un server atractiv cu multe sisteme unice si un GM pe masura. J
oin uS!