| Becky97zambarici a întrebat:

Care sunt avantaje si dezavantaje al unui reprezentat AVON?

Răspuns Câştigător
| iubaretulcata a răspuns:

Avantaje parerea mea ca ai capata o mare experienta de a vinde bine si orice oricui si asta iti prinde bine un dezavantaj ca nu iti strica sa cistigi niste bani in plus sa iti rotunjesti venituri cit cistigi cisti nu pierzi sau dai...multa bafta

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu prea exista dezavantaje, poate doar daca ai multi clienti care iti ocupa timpul

| iInfinityDarkness a răspuns:

Daca ai clienti e bine, castigi cadouri, nu trebuie sa muncesti zilnic, e bine big grin.