| anitza2000 a întrebat:

Care sunt avantajele tineri unui buget de venituri si cheltuieli?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai stii lunar cu cati bani ramaii. Un caz ar fi, de vrei sa faci un imprumut zic, iti iei masina si stii ca lunar iti ramn 5 milioane, si poti face rata cu 4 milioane si tot asa. era un exemplu

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce ai cu bugetul asta? Ti-am vazut si cealalta intrebare.

| neutrino a răspuns:

Te rog sa revii, dar cu intrebarea pusa clar.

| anitza2000 explică:

Daca as tine eu un buget cu venituri si cheltuilei, care ar fi avantajele? Adica daca mi-as nota undeva cheltuielile si veniturile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anitza2000):

Ai stii lunar cu cati bani ramaii. Un caz ar fi, de vrei sa faci un imprumut zic, iti iei masina si stii ca lunar iti ramn 5 milioane, si poti face rata cu 4 milioane si tot asa. era un exemplu