| Raul005 a întrebat:

Care sunt cantareti/ cantaretele voștri preferați?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Delia,artista cu adhd, nebunatica așa de felul ei așa că și noi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Freddy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aia care au calitati muzicale, si canta mai bine live decat suna versiunea de radio.

| Lupică27 a răspuns:

Fuego si fernando de la caransebesi

| Madaxo97 a răspuns:

The Weeknd(Abel Tesfaye), cea mai bună voce, părerea mea, Lady Gaga, Miley Cyrus, Michael Jackson, Ariana Grande, Whitney Houston, toți cântă live impecabil.

| Cipi1212 a răspuns:

Take That, Selena Gomez, Kylie Minogue,

| 1onur a răspuns:

Denisa. Nu ai cum sa nu-ți placă muzica ei și să nu o cunoști are o voce și muzică care te pune pământ si Florin pește cu el are cele mai frumoase muzici Denisa.https://youtu.be/GKoGu1duTl0?si=kwjf_wFDzWz8sKTs

| Torrpi a răspuns:

Patricia Kaas.