| Gogu06 a întrebat:

Care sunt caracteristicile unui baiat rau, in viziunea fetelor?
Am dat de asta la o intrebare si chiar m-a facut curios.

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele cred ca e genul aventurier care nu stii niciodata ce va fi next, dar nu are niici o treaba una cu alta.

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Baiatul rau: un drogat cu multe tatuaje, cu iubita, amanta..si inca una la rand laughing dar si cu bata la purtator smug.

| Gogu06 explică (pentru ռօCօოოεռէ):

Un fel de proxenet va sa zica. este si asta un punct de vedere.

| ռօCօოოεռէ a răspuns (pentru Gogu06):

Eh, nici chiar laughing.un ghiocel bataus.

| Gogu06 explică (pentru ռօCօოოεռէ):

Te dai la mine... un lucru e clar, n-ai gusturi proaste laughing

| ռօCօოოεռէ a răspuns (pentru Gogu06):

Aoleu..de unde si pana unde ai ajuns la asta?laughing) Era doar o aluzie.

| Gogu06 explică (pentru ռօCօოოεռէ):

Daca zici tu

| Sheriarty a răspuns:

Cel care bea ceaiul... cand e fierbinte smug

| Gogu06 explică (pentru Sheriarty):

Deci este masochist. Astia emo sunt baza inseamna laughing

| BlackOpal a răspuns:

Un "baiat rau" e ala care te iubeste sincer, nu te insala, nu te obliga sa faci nimic, daca nu vrei. Un "baiat bun" e ala care vrea sex dupa doua zile de relatie, care e "afemeiat", dar totusi (ce paradox!) matur in gandire. Cam asta ar fi portretele celor doua categorii, in viziunea majoritatii userilor TPU de sex feminin.

| Gogu06 explică (pentru BlackOpal):

Nu prietene, e vorba de varsta si experienta. Daca esti pus in fata a 30 de feluri de preparate exotice, internationale si romanesti si trebuie sa alegi un preparat nu o sa il iei pe ala de arata arata ca o fecala sau ca o pleasca de pilaf, iei ceva mai aratos care iese in evidenta chiar daca poate are gust de **** si alea de le-ai scos din schema prima data sunt super gusotoase si hranitoare. La modul extrem vorbind, ca daca arata ca un **** sunt sanse mari sa aiba gustul ca atare.

| BlackOpal a răspuns (pentru Gogu06):

1.Sunt fata.
2.Sa fim seriosi! Un om care se respecta cu adevarat, arata bine si pe interior, si pe exterior.

| Gogu06 explică (pentru BlackOpal):

Da, dar sunt si exceptii. Un baiat, un om sarac nu o sa isi permita sa arate ca unu cu bani, acum tu ca fata daca vine unu imbracat frumos, pensat aranjat, cu zambetu mai ceva ca ala din reclama la colgate si iti trage un claxon, dintr-un bolid de nu-s cate zeci de mii de euro si iti spune verzi si uscate, cu interesul doar sa te... si vine altu cu adidasi in picioare la 30 de lei de zici ca-s de la gunoi si iti spune ca esti draguta si te invita la o merdenea, cred, ca in al 2-lea caz suni la 112 si spui, ia uite-l si pe obsedatu asta sexual, dar omu poate chiar vrea sa te cunoasca nu doar sa te... Fiecare om este in felul lui, nu judeca o carte dupa coperta.

| BlackOpal a răspuns (pentru Gogu06):

Eu judec din prisma mea putin, poate ai dreptate. Daca vine la mine unul pensat, cu tricou fosforescent de la Adidas si cu jumatate de viata petrecuta la sala, e clar ca incep sa-mi pun intrebari daca nu a dat spaga sa ia permisul de BMW, ca nu sunt foarte sigura ca se stie sa citeasca.
Oamenii de calitate ies in evidenta si imbracati intr-un sac. Ideea e ca ies in evidenta pentru alti oameni de valoare, un lucru bun sau rau, depinde din ce unghi e privit. Eu cam asa vad lucrurile, dar asta nu inseamna ca nu iti dau dreptate. O seara frumoasa!

| anonpsihopat a răspuns:

Cel care intra pe o usa care scrie 'Iesire'.