| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cei trei care au mers mai departe de vineri de la Romanii au talent? Multumesc! happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Au mers mai departe Bogdan Olteanu,
Mircea Palamari, Classic Beat Orchestra.
Te pup!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mersi happy

| Blackscarred a răspuns:

1 aia cu dansul tiganesc! 2 aia cu tangoul(nu mai stiu cum ii cheama) si 3 baiatul ala in plasament Gabriel!happy

| anonim_4396 explică (pentru Blackscarred):

Esti sigur[a]? straight face

| Blackscarred a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaaa...scz laughing))) eu m-am referit la Romania danseaza! scuze...winking

| anonim_4396 explică (pentru Blackscarred):

happy No problem.

| Ralluca15 a răspuns:

Bogdan Olteanu-a pictat
Mircea Palamari-a dansat
Pentru al treilea loc finalist s-a dat o lupta stransa. Castigatoare a fost trupa de instrumentisti Classic Beat Orchestra.