| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune seriale de comedie de comedie la care v-ati uitat? Topul meu: 1.friends, 2. joey, 3.two and a half men, 4.the big bang theory, 5.married with children(familia bundy). Topul vostru care este?

Răspuns Câştigător
| silviaban88 a răspuns:

1.Two and a half men, 2 Friends, 3.Maried with children.Pe restul nu le-am vazut.Tu care mil recomanzi sa-l vad?

2 răspunsuri:
| Teava a răspuns:

1. in puii mei 2. mr bean 3. familia bounty( sper ca am scris bine) 4. garcea etc?

| westernboy a răspuns:

Crede-ma. cel mai tare serial de comedie este ''south parca''winking cauta pe youtube si iti JUR ca te pi*si pe tine de ras rolling on the flooroh go on