| Biiskrem a întrebat:

Care sunt cele mai nebunești lucruri pe care le-ai fãcut în ultimul timp?

16 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Am lucrat o luna fara liber, cu piciorul, in 2 persoane cam 200 persoane, mic dejun, pranz cina

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat cu o piatra pe casa si mi-a cazut in cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am îndrăgostit de un tip dintr-un anime, care nu există.
Omg, omg!

| MauvaisRose a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde stii ca nu exista?
de unde stii ca lumea asta nu e de fapt fictiunea, iar animeurile sunt realitatea?
omg, omg!

| anonim_4396 a răspuns (pentru MauvaisRose):

Îmi place gândirea ta.
Omg, omg!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mâncat o felie de pizza. Fără să o mestec.

| Me01 a răspuns:

Prefer sa le țin pentru mine laughing)

| Biiskrem explică (pentru Me01):

Zgârcitule.
Eu le-am dat drumu' alor mele smug

| Me01 a răspuns (pentru Biiskrem):

Unde le-ai dat drumu? Unde sunt lucrurile nebunești? Eu nu le vad laughing

| Biiskrem explică (pentru Me01):

Acolo, înăuntru au luat naștere http://i.imgur.com/tI4rFhu.jpg
Acum sunt în memoria fiecărui om care m-a văzut făcându-le.
Realizezi ce darnică sunt?

| Me01 a răspuns (pentru Biiskrem):

Si eu cum le pot vedea? Ca nu am fost acolo cand le/ai făcut, nu știu unde eram.
Cu mintea am făcut mult mai multe lucruri nebuneștilaughing) câteodată mintea mea o i-a raza si abia o pot controla. Acum Inchide ochii, gândește-te ce e in mintea mea. laughing)) ai văzut cate nebunii am făcut.laughing))))

| Biiskrem explică (pentru Me01):

Nu ai cum să vezi ce am făcut, ci doar să îți imaginezi cam ce tâmpenii fac.
Fă-ți o idee despre cineva care își cere prietenii în căsătorie. Ce zici? smug

| Me01 a răspuns (pentru Biiskrem):

Fiecare face ce simte,laughing important e răspunsul din partea celolanti uneori.
Daca te gândești la căsătorie de acum înseamnă ca o sa faci pasul asta mai repede decât crezi sau poate peste un timp sa nu vrei sa auzi de așa ceva.
Si eu mi/am dorit da ajung polițist/a dar a fost departe de mine așa ceva cand mi/a venit mintea la cap laughing))))))))))))))))

| Dante30 a răspuns:

Am ajuns sa traiesc "ironia iubiri/dragostei". O curva pe care o banuiam ca este un astfel de specimen s-a indragostit de mine la propriu, imagineaza-ti in mintea mea cat-a What the fk happened. era. just mind fk.

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

M-am indragostit si am fost la bunici. laughing N-am facut prea multe vara asta.