NOname
Întrebare recomandată | NOname a întrebat:

Care sunt cele mai speciale femei din viaţa voastră?
Ce au atât de special? Ce vă face să le iubiţi?

37 răspunsuri:
NOname
| NOname explică (pentru AiEnma97):

Mă bucur pentru tine şi mama ta...că aveţi o relaţie atât de specială. Să aveţi grijă de voi.

| AiEnma97 a răspuns (pentru NOname):

Multumim. Asa o sa facem happy

| heise a răspuns:

Am avut-o pe mama ca si femeie speciala, dar incet, incet, amintirea ei incepe sa nu mai aiba loc in traiul meu de zi cu zi, dar ea mereu va ramane in inima mea. Alte femei, in afara de surorile mele si niste persoane care mi-au fost ca niste mame inca de mica, nu am. Dar sunt sigura ca orice femeie si barbat e special, la fel si copii lor.

| angus35 a răspuns:

Mie imi place sa iubesc fata care e speciala.De ce e speciala? E speciala pentru ca imi place mie de ea.Bafta!

| steluta98 a răspuns:

Cea mai speciala femeie este mama deoarece ea ma iubeste neconditionat si imi ofera ce vreau ....sincer nu stiu ce ma face sa o iubesc, dar am auzit daca nu sti de ce iubesti o persoana inseamna ca e iubire adevarata big grin tongue

| AnnaMaria27 a răspuns:

Ca si majoritatea, cea mai speciala femeie din viata mea este MAMA!

De ce? Deoarece ea este singura persoana care imi este alaturi in fiecare moment al vietii si care imi da cele mai bune sfaturi, dar totodata imi este si o prietena buna careia ii pot spune orice!

"Inima unei mame este un abis adânc la capătul căruia vei găsi întotdeauna iertarea." Honoré de Balzac

„O mama e acea persoana care poate lua locul oricui dar nu poate fi inlocuita cu nimeni."
Cardinal Mermillod

| andrei1993a a răspuns:

Uneori chiar si cel mai mic gest facut de o femeie o poate face speciala, de exemplu un zambet frumos, sau vorbele calde spuse la ureche. happy