| Kaonashii a întrebat:

Care sunt cele mai stupide inventii?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cele care nu folosesc la nimic.

| Drimmero a răspuns:

Arma nucleara. Din cauza lor americanii nu ii pot coafa frumos pe rusi sa scapam de smardoiala lor.
Religia o alta inventie tampita care a divizat oamenii secole la rand si a dus doar la razboaie sangeroase.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Sa scapam? Pai ultima data cand am verificat eram roman nu ucrainian.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca ai realizat, din ce ai scris aici nu prea, dar rusii nu afecteaza doar poporul ucrainean, ci intreg mapamondul, sunt niste virusi pe care ori tinem la distanta, ori scapam de ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Cine zice asta, mass media, la fel a fost si cu vaccinul cine nu face e prost si moare, uite ca n-am fost prost si nici n-am murit, am cunostinte care erau sanatosi, acum au tot felul de probleme cu sanatatea.
Tu sti macar de ce au intrat rusii in ucraina? Daca zici ca sa refaca urss te blochez direct, n-are rost sa pierd timpul.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca o buna parte din cauza inflatiei si a crizei de acum sunt produse de razboiul inceput de orcii lui putin. Sa nu uitam ca politica ruseasca a invadat toata Europa cu doctrine cretine si propaganda bolsevica, pana si aur e un partid ce slugareste kremlinul.

Motivul pentru care rusii au invadat Ucraina nu e doar unul, sunt mai multe si da, vor sa refaca urss, asta viseaza bolnavul vostru idol de ani de zile, alte motive ar mai fi ca Ucraina sa nu se dezvolte in model european niciodata si sa depinda toata existenta lor de rusi, doar ei stiu cate motive ar mai fi, oricum ce au facut rusii se facea prin secolele trecute sa invadezi alt stat si sa iei cu forta deciziile, ei ar fi vrut ca in 3 zile sa cucereasca Kievul si sa puna guvern marioneta ca sa aiba Ucraina cu totul dar au luat teapa vietii, au luat mare m0re din picioare, ei fara sa dea nucleare nu vor castiga razboiul asta, daca au dat o singura nucleara ii desfiinteaza America.

"daca zici ca sa refaca urss te blochez direct" adica nu accepti si alte opinii, jet, rusofilule.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

"Bolnavul vostru de idol"
Da frate sunt agent KGB, am facut cont de TPU sa bag zâzanie intre tovarasi rolling on the floor
Esti foarte prost informat, nu sunt astea motivele pentru care putin a invadat ucraina si vezi ca cine nu cunoaste istoria tinde sa o repete.
Nato si ucraina nu au respectat pactul facut intre ei si rusia si anume, nato nu isi face baze in tarile aliate iar ucraina ramane neutra, ucraina urma sa intre in nato si americanii urmau sa isi puna baze si scuturi si rachete la usa rusului iar lui putin nu i-a convenit asta, de aici a plecat conflictul.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwhahahahaha, te-a spalat bine pe creier propaganda kremlinului. Adica Ucraina o tara suverana si independenta nu are voie sa faca ce vrea pentru ca il supara pe rus? dar cine pana mea e rusia? un rahat in ploaie care niciodata nu si-a masurat fortele cu tarile mai puternice decat ei. Orice tara are voie sa intre in NATO daca respecta anumite criterii, daca e sa ne luam in viata si dupa ce vrea vecinul cerandu-i acordul nu vom face nimic.
Si in 2014 cand i-au invadat in Crimeea din ce cauza a fost? Ca atunci au fost respinsi sa intre in NATO + ca au avut guverne pro-ruse pana la Zelenski.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce imi e nato ce imi e urss, hyena e aceeasi, culoarea difera. in 2014 si 2017 intr-adevar au fost alte evenimente.
Eu sunt impartial dar nici asta nu observi, ma doare in dorsala de razboiul lor dar se stie din totdeauna ca romanul in general are doi mari dusmani, iubirea pentru straini si ura pentru ai lui.
Zic astia de Orban ca e pro rus si nu stiu ce, Orban cand a fost in Ucraina s-a interesat de ungurii de pe acolo, de situatia lor, ai nostri cand au fost nici in pla nu i-a durut, erau ca niste pitigoi de umplutura pe acolo, deci despre ce vorbim?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai de aia judec rusia acum pentru ca cunosc istoria foarte bine si am vazut prin fapte istorice (dovezi) cat rau au facut omenirii, dar au facut si lucruri bune, rusoaicele sunt bunaciuni, au inventat vodka, literatura ruseasca e misto, au o diversitate culturala in tara, Rusia daca ar fi fost condusa de oameni capabili...la cat de bogata este in resurse ar fi fost printre cele mai dezvoltate tari, se batea cu Occidentul si nu in arme ci in infrastructura, potential ar avea dar au ales calea razboaielor si a dictaturii care i-au tras in jos secole si decenii la rand.

NATO sa fie acelasi lucru cu urss? Nato e o alianta defensiva, cate invazii a facut nato si cate a facut urss? din cate stiu in NATO sunt tarile care merg pe principiul democratiei, asta nu as putea spune si despre defunctul urss.

Orban e un gunoi pro rus, un jegos la fel ca multi din poporul lui, asta alimenteaza tema tinutului secuiesc atat din tara cat si din afara Romaniei, au comunitati de bozgori prin Serbia, Slovacia, Ucraina, comunitati pe care ar vrea sa le alipeasca de tara mama pentru a forma Ungaria mare. Din pacate pentru el astea sunt doar niste polutii nocturne.

| LordCristobal a răspuns:

Blugii rupti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU, asta ar fi una...