| DaciaRomania a întrebat:

Care sunt cele TREI legume pe care le consumati cel mai des ZILNIC?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Naut, fasole, porumb, foarte satioase.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da chiar m-am gandit. Nu mananc zilnic 3 legume încât să fac un top. Sau daca mănânci nu sunt zilnic aceleași 3.

| J0B0MAT a răspuns:

Niciunele.Nu consum zilnic aceleași chestii, doar apă zilnic.

| gemeni6226 a răspuns:

Ceapa,usturoi,morcovi dar nu zilnic, de vreo 3 ori pe saptamina.Nici o leguma nu consum zilnic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apă.

| Miruna333 a răspuns:

Rosii, castraveti, naut

| Standt a răspuns:

Nu spune nimeni de ceapa, desi multi folosesc ceapa zilnic. Nu si eu. Dar formulezi gresit. Ori cel mai des, ori zilnic. Desi zilnic, e aproape imposibil.
Eu, cartofii in primul rand. Patrunjelul radacina si rosiile.

| sonia1258 a răspuns:

Castraveti, rosii, ardei