| Teoomycool a întrebat:

Care sunt cuplurile din La La Band (fostul La La Band cum vreti sa spuneti)?

Răspuns Câştigător
| ForYouBaby a răspuns:

In realitate erau impreuna Sore si Rapha ( Sara si Cristi ) dar s-au despartit, iar inca un cuplu este cel a lui Vlad si Criss ( Vlad si Anca ) care formeaza un cumplu chiar si in ziua de azi happy

4 răspunsuri:
| ForYouBaby a răspuns:

Ioana si Andrei,
Anca si Vlad,
Sara si Cristi,
Monica si Dima
Astea sunt cuplurile importantehappy

| Teoomycool explică (pentru ForYouBaby):

Dar in realitate?

| Teoomycool explică (pentru ForYouBaby):

Dar am auzit ca si Dorian si Alina sunt impreuna.

| ForYouBaby a răspuns (pentru Teoomycool):

Da asa se zice dar nu este sigur deoarece ei nu au afirmat asta niciodata thinking

| ForYouBaby a răspuns (pentru Teoomycool):

In realitate erau impreuna Sore si Rapha ( Sara si Cristi ) dar s-au despartit, iar inca un cuplu este cel a lui Vlad si Criss ( Vlad si Anca ) care formeaza un cumplu chiar si in ziua de azi happy